Jeżeli chcesz się zawodowo tym zajmować (spełniać), czyli codziennie zajmować się tworzeniem- kreowaniem tekstów powinieneś najpierw zacząć od:

– Rozpocząć współpracę (z Klientem lub firmą): w projektach, epizodycznych
(pojedynczych- niewielkich przedsięwzięć) zadaniach obejmujących swoim zakresem prowadzenie stron internetowych, blogów oraz Social Media, zarówno prowadzenie fanpage na Facebooku, jak i Twitterze, czy Instagramie oraz innych portali społecznościach (Chodzi tutaj m.in. o zdobycie cennego doświadczenia w tej branży).

– Również bardzo dobrym pomysłem (nie zależy od zaawansowania Twojej kariery zawodowej): jest nawiązanie współpracy z platformami (firmami) oferującymi -tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych, oczywiście wybranych przez siebie firm oraz oferowanych przez nie produktów- przedmiotów lub usług.


Ciekawy blog: https://www.sztukanauczania.edu.pl/


Dystrybuowanych oraz sprzedawanych w Internecie za pośrednictwem sieci, np. afiliacyjnych. Jednakże tutaj trzeba uważać na pewne haczyki, które mogą się pojawić podczas współpracy z pewnymi firmami lub portalami, lecz nie zawsze bywają one od razu wyszczególnione, ujęte w regulaminie takiego serwisu.